خانه مداحان در فضای مجازی فعال شد

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از خانه مداحان مرتضی طاهری گفت: با توجه به سفارش های رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت حضور فعالان عرصه های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی، تصمیم گرفتیم با توجه به پربار بودن برنامه های ماه مبارک رمضان در هیئت آنلاین، رسانه خانه مداحان را به این سامانه سپرده شود. 

وی افزود: خانه مداحان در انتخابات ۲۸ خرداد برای استقرار صندوق رای در محل این خانه، پیش قدم شد و با حضور گسترده مداحان و پخش زنده رای گیری از طریق سامانه هیئت آنلاین به تجلی حضور بیشتر مردم در پای صندوق های رای کمک کرد.

احمد بنی هاشم مدیر عامل سامانه هیات آنلاین نیز گفت: در حال حاضر  بیش از سه هزار و ۵۰۰ هیات در این سامانه دارای صفحه اختصاصی هستند و دیگر هیات های مذهبی نیز می‌توانند به این جمع اضافه شوند و صفحه اختصاصی خود را در این سامانه راه اندازی کنند.

وی اضافه کرد: با لطف و همکاری اپراتورهای مخابراتی تماشای مراسم مذهبی از این سامانه رایگان است. در حال ایجاد تسهیلاتی برای هیات ها در ماه محرم هستیم تا آنها بتوانند پخش زنده و آپلود برنامه های خود را رایگان روی سایت و اپلیکیشن هیات آنلاین انجام دهند.

به گزارش ایرنا به دنبال شیوع ویروس کرونا از اواخر سال ۹۸ و ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی بسیاری از برنامه های فرهنگی در فضای مجازی ارائه شد و برنامه های هیئت های مذهبی در ماه های مبارک رمضان و محرم نیز از طریق سامانه هایی مانند تکیه وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی یا هیات آنلاین پخش شد و در ماه مبارک رمضان سال جاری نیز بیش از یک و نیم میلیون نفر از بستر سامانه تکیه توانستند در جلسات مناجات خوانی هیات ها شرکت کنند. 

مجله اینترنتی حجاب

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

تاکید بر ضرورت حکمرانی هوشمندانه در فضای مجازی

حجت الاسلام روح الله حریزاوی عصر جمعه به مناسبت سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در …