۸۸ زندانی غیرعمد در ولادت امام رضا(ع) آزاد شدند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در ایام دهه کرامت، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران به همراه مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی استان تهران با حجت الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.  

حجت الاسلام با اشاره به اینکه خدمات خادمیاران رضوی روح‌افزا و دلگرم کننده و مایه شکر الهی است، اظهار کرد: معجزات و برکات حرم قدسی امام رضا علیه السلام موجب تحولاتی در جامعه شده است و  فعالیت‌های خادمیاران رضوی نعمت و بشارتی ارزشمند برای جامعه است.  

حسین استاد آقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی استان تهران ضمن معرفی فعالیت‌ها در عرصه‌های مختلف بیان کرد: شبکه خادمیاری گنجینه‌ای است که روز به روز با کیفیت درحال گسترش است.

وی به آزادی زندانی مسیحی توسط سفیران امام رضا علیه‌السلام و مسلمان شدن زندانی از بند رها شده و خانواده‌اش اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان زندان‌های مشهد، همزمان با سالروز ولادت امام رضا علیه السلام ۸۸ زندانی غیرعمد آزاد خواهند شد و این طرح تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت.  

 علیرضا جانه سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در مناطق ۲۲ گانه و ۱۵ شهرستان استان تهران، بیان کرد: خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی فعالیت‌ها و اقدامات مختلفی از جمله آزادی زندانیان غیرعمد، نذر و قربانی، برگزاری چهارشنبه‌های امام رضایی، توزیع بسته‌های ارزاق، پخت و توزیع غذا میان خانواده‌های نیازمند و کودکان کار، اجرای اردوهای جهادی و فعالیت‌های پزشکی و درمانی در مناطق روستایی بخشی از خدمات خادمیاران رضوی است.

وی با اشاره به اینکه هدف از این فعالیت‌ها متبرک شدن فضای جامعه به نام اهل بیت علیهم السلام است، گفت: عشق به خدمت در مسیر ولایت و در راه امام رضا علیه السلام فضایی معنوی در خانواده‌ها ایجاد کرده است و موحب توسعه خدمت در کشور شده است.

همچنین در این دیدار نیز یک جلد قرآن کریم، عطر حرم مطهر و بسته تبرکی به امام جمعه موقت تهران اهدا شد.

مجله اینترنتی حجاب

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

تاکید بر ضرورت حکمرانی هوشمندانه در فضای مجازی

حجت الاسلام روح الله حریزاوی عصر جمعه به مناسبت سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در …